Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vážení házenkáři,dovolte mi pár slov k naší druhé účasti na turnaji Taverny Cup,který proběhl 19.6.,v rámci oslav Rosa a zároveň byl poslední naší akcí v tomto ročníku.
Sraz v 7:40 jsem dodržel pouze já,chvíli po mě dorazil Šimi ml,Malda,David a Aleš a nebýt sourozenců Divišových,hráli jsme snad v 5.
Los krátce po 8.Losoval jsem jako první a vytáhl si překvapivě nás,byly 2 skupiny po 8 mužstvech,takže jsme si zahráli dosyta.
Bližší komentář si snad zaslouží pouze první 2 nebo 3 zápasy,tedy hlavně ten první.V tom jsme nastoupili proti Atlantiku a po skvělém výkonu a dodržení taktiky ho vyhráli.Soupeř hrál pouze ve 3,ale i tak hráli velice dobře.První gól vsítil David,soupeř následně po rohu vyrovnal,nám se však podařilo chvíli přd koncem dát ještě jeden gól a překvapení bylo na světě.Do druhého zápasu nás posílil Karel a dokonce porazilo i pár fanoušků.Druhý zápas jsme taktéž sehráli více než dobře.Soupeřem nám byl Czech Portugal,tedy loňský vítěz.I letos jsme s nimi hráli na remízu,byť měli několik šancí,nemohli překonat skvěle chytajícího Aleše a pružnou obranu.Satanžel 2 min před koncem se mi před dobíhajím hráčem podařilo krásným skluzem skórovat do vlastní branky.Škoda.No,1:0 není tak hrozný.Myslim,že do dalšího zápasu nás posílil Šimi st,ale nebylo to nic platný,prohráli jsme ho tuším 3:1,náš gól dal Kuba.Pak to šlo ráz na ráz.Nevim přesně ty výsledky,ale tušim,že to bylo nějak takhle: 5:0,6:0,9:0.Až ten poslední zápas jsme zase zabrali a rupli snad 4:1,náš poslední gól dala Katka,která si ho za svůj výkon zasloužila a byla odměněna šampáněm od pořadatelů.To jsme pak s chutí vychrupli,vyfotili se a mazali domu.Večer jsme zakončili u Šimiho na chajdě v malebném kraji u Vltavy.
Závěrem bych chtěl všem zúčastněným poděkovat za skvělý výkon a za to,že vůbec přišli.Hned prvním zápasem jsme překonali naši loňkou účast,takže spokojenost.Myslim si,že naše další výkony poznamenalo několik nešťastných zranění,čímž jsme nesplnili to,co jem si přál na začátku,tedy nezranit se.Nějaký šrám utrpěl snad každý,např.Karlův odřený kotník,Aleš několikrát pěkně nakopnutý,Kubův zvrklý kotník,můj zvrklý kotník a následně i moje koleno (natržený přední křížový vaz a rozdrcen zadní roh vnitřního menisku=4 týdny klidu).
Ještě jednou všem díky a za rok to bude určitě ještě lepší.Jinak,doufám,že v září se sejdem v co největším počtu.Užijte si léto a sportu zdar.
Buri
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

ajajaj

(Katka, 4. 9. 2010 9:31)

Ahoj Buri, tak to jsou špatné zprávy :o( Každopádně ti budeme držet pěsti, ať ti to dobře dopadne!!!

půlroční pauza

(buri, 25. 8. 2010 11:29)

Zdar,tak po delší době nějaká zprávička (pro mě dost blbá):podstoupil jsem další vyšetření s jasnou diagnózou-nezbytně nutný operační zákrok.Mám to domluvený na 16.9.Po zákroku nesmim min.půl roku na palubovku,tak Vám to budu chodit kdyžtak pískat (alespoň občas).

pivko

(buri, 22. 7. 2010 20:24)

zdar,dík za účast.Budu fakt rád když se stavíte,ty Katko samo také.Zítra by to bylo super

RE: zranění

(Katka, 19. 7. 2010 18:13)

Ahoj Buri, tak to je mi líto, že se to hojí tak pomalu. Každopádně ti přeju, ať se to lepší! A taky děkujeme za info! Šimi tě chtěl v neděli večer navštívit, ale nakonec to bohužel nestihnul. Tak třeba mu to konečně vyjde příští víkend.

zranění

(buri, 19. 7. 2010 15:26)

Zdar,nevim, zda sem někdo mrkne a zda to někoho zajímá,třeba jo.Tak tedy,dnes jsem byl na dalším všetření,které poukázalo na fakt,že to moje zkurvený koleno je,zkurvený.Mám předespsanou rehabilitaci,kolo,plavání,tedy mírnou zátěž na dalších
4-6 týdnů,pak se uvidí. Jsem tedy doma,takže pokud by mě chtěl někdo navštívit,budu jen rád.Pohostím každého.Zatim zdar. B

Sory

(ŠiMi, 28. 6. 2010 22:14)

Taky doufám, že budu příští rok platnější. Hlavně to nezatěžuj, hlavně nic neuspěchat, lepší klid 6 týdnů, než operace atd....

info

(Katka, 28. 6. 2010 13:58)

Ahoj Buri, děkujeme ti za článek. Popis tvého zranění působí dost děsivě! Doufám, že to není tak zlé, jak to vypadá! Přejeme ti brzké uzdravení!!!